Całodobowy serwis w zakresie Górniczych Wyciągów Szybowych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Upoważnienia i certyfikatyPrzedsiębiorstwo "OPA-LABOR" Sp. z o.o. posiada aktualne uprawnienia rzeczoznawcy do spraw ruchu zakładu górniczego w grupie:

  • Ia - maszyny wyciągowe - część mechaniczna,
  • Ib - maszyny wyciągowe - część elektryczna,
  • VIII - urządzenia do użytku w przestrzeniach zagrożonych wybuchem,
  • IX - urządzenia i sprzęt elektryczny (kable i przewody oraz elektronarzędzia).

Uprawnienia nadane zostały przez Prezesa Wyższego Urzędu Górniczego  na mocy poniższych decyzji:

 

Usługi świadczone przez Przedsiębiorstwo "OPA-LABOR" Sp. z o.o. objęte są Zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością, Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz Środowiskiem, którego zgodność z normami ISO 9001:2015, PN-N-18001:2004 i PN-EN ISO 14001:2015-09 potwierdzają certyfikaty:

 

Przedsiębiorstwo "OPA-LABOR" Sp. z o.o. posiada również certyfikat Instytutu Tele- i Radiotechnicznego potwierdzający kompetencje w zakresie użytkowania oprogramowania ELF oraz eksploatacji urządzeń MUPASZ 710 plus i MUPASZ 2001G:

 

Po przeprowadzonym w dniu 19.08.2015r. przez Urząd Dozoru Technicznego audicie Przedsiębiorstwo OPA-LABOR Sp. z o.o. uzyskało akredytację i zostało wpisane na listę podmiotów uprawnionych do prowadzenia szkoleń dla instalatorów systemów OZE z zakresu fotowoltaiki.

 

 

 

Poniżej znajdziecie Państwo załączniki zawierające archiwalne upoważnienia nadane firmie OPA-LABOR. Proszę kliknąć na wybrane upoważnienie aby je pobrać.


Jeśli nie mają Państwo programu Acrobat Reader niezbędnego do otwierania plików PDF można go pobrać klikając poniższy link:

 

Pobierz Acrobar Reader